Strona w budowie. Przepraszamy za utrudnienia.

Nasze dane kontaktoweSzanowni Państwo,

Hydrokomplex powstał w 1991 roku. Dwadzieścia lat pracy zawodowej w przedsiębiorstwach zajmujących się instalacjami sanitarnymi (między innymi KIS-BW i SPEC) oraz doświadczenie, jakie zdobyłem tam na stanowiskach wykonawczych i kierowniczych, skłoniło mnie do założenia własnej firmy.

W pierwszych latach działalności Hydrokomplex skoncentrowany był na świadczeniu usług instalacyjnych i montażowych w budownictwie jednorodzinnym. Jednak już wtedy dewizą firmy było kompleksowe rozwiązywanie problemów Klienta, wynikających z całego spektrum zagadnień, związanych z ogólnie pojętą hydrauliką.

Rozwój firmy, zadowolenie Klientów, rosnąca grupa Partnerów skłoniły mnie do rozszerzenia swojej działalności. Oferta Hydrokomplex wzbogaciła się przede wszystkim o pełną gamę usług na rzecz dużych przedsiębiorstw i Klientów instytucjonalnych. Węzły cieplne, modernizacje oraz konserwacje instalacji wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych, kompleksowe systemy uzdatniania wody (zmiękczanie, osmoza, odżelazianie, itd.) - to tylko niektóre z pozycji składających się na całą ówczesną działalność firmy.

Ostatnie lata to głównie podwykonawstwo na tzw. wielkich inwestycjach. Budowa hipermarketów Geant, King Cross i Carrefour, współpraca z Grupą Krevox przy wdrażaniu nowoczesnych technologii dla ochrony środowiska naturalnego, modernizacja kompleksu basenowego oraz ujęcia wody pitnej dla ludności na rzecz Gminy Warszawa-Ursynów, modernizacje instalacji sanitarnych dla AmRest (restauracje Pizza Hut i KFC), wymiana instalacji wody ciepłej i zimnej w blokach spółdzielczych oraz obiektach Policji Państwowej i wojska, instalowanie nowoczesnych systemów uzdatniania wody w zespołach jednorodzinnych osiedli zamkniętych...

Wszystkie te inwestycje świadczą o obecnej kondycji wykonawczej mojej firmy. Wzajemne zaufanie, profesjonalizm, terminowość to główne zasady, którymi zawsze kieruję się w tak w życiu prywatnym jak i podczas pracy. Dzięki temu mogę z dumą powiedzieć, że Hydrokomplex, to naprawdę dobre i godne zaufania przedsiębiorstwo.

Dziękując za zainteresowanie moją ofertą, gorąco zapraszam do współpracy.

Kazimierz Pieńczuk